Оголошення

Для громадських слухань надаються проекти "Генерального плану та плану зонування території села Абрамівка Машівського району Полтавської області", розроблений на підставі рішення Абрамівської сільської ради (31 сесія 7 скликання) від 12.07.2018 "Про розробку містобудівної документації". Розробник -  ФОП Кіріченко А.А.

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування  довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту, план зонування території (зонінг) - містобудівна документація, що визначає умови та обмеження  використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

Склад генерального плану: пояснювальна записка; креслення: схема розташування населеного пункту в системі розселення; план існуючого використання території; модель перспективного розвитку населеного пункту; генеральний план (основне креслення); схема планувальних обмежень; схема вулично-дорожньої мережі, сільського та зовнішнього транспорту; схема інженерного обладнання території; схема інженерної підготовки та захисту території). Склад плану зонування: пояснювальна записка, креслення – схема зонування території.

Основні техніко-економічні показники с. Абрамівка:

Площа населеного пункту в існуючих межах складає 274,9 га. Чисельність населення складає 344 осіб.  Проектом генерального плану пропонується упорядкування існуючої забудови (ущільнення існуючої житлової забудови новими ділянками, зміна меж села з включенням територій господарських дворів із заходу та сходу села та території садків на півдні. Проектна площа становитиме орієнтовно 444,157 га. Проектом передбачається розмістити об’єкти громадського призначення, перелік яких буде уточнено додатково. Генеральним планом передбачається розміщення житлової забудови на території, що на сьогоднішній день використовується як городи (за бажанням власників земельної ділянки).

Площа нової житлової території орієнтовно 43,81 га, кількість нових ділянок – 200 (середня площа 0,22га). Площа нової громадської забудови – 1 га. Загальна проектна кількість населення становитиме 800 осіб. Проектом передбачається перенесення усіх кладовищ, що перебувають в водоохоронній зоні  - проектом передбачена територія для нового кладовища, що передбачається для включення в межі (на заході села).

З матеріалами генерального плану та плану зонування території с. Абрамівка можна ознайомитись в Абрамівській сільській раді. Презентація генерального плану відбудеться в приміщенні сільської ради 14.08.2018 о 10.00. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – землевпорядник сільської ради. Строк подання пропозицій та зауважень до проекту - 1 місяць з дня виходу оголошення. Пропозиції та зауваження подавати до Абрамівської сільської ради (с. Абрамівка, вул.Нова, 2 тел.: 9-37-48) згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555.

Сільській голова      Л.Л.Морозов